și aplică codul: LIVRARE |

AI CONT, AI PARTE!
◼️ Promotii ←→
◼️ Descriere
Black Diamond parfum arabesc feminin din colectia "Mini" creata de catre Memwa (subbrand Gulf Orchid, unul dintre cei mai renumiti producatori de parfumuri si produse cosmetice din Emiratele Arabe Unite).
Incepe o calatorie a luxului pur cu Black Diamond, un parfum pentru femei care emana opulenta si sofisticare. El se deschide cu amestecul cardamomului, piperului si ghimbirului in notele de varf, creand o explozie initiala de intriga si vitalitate care trezeste simturile.
Pe masura ce parfumul se dezvaluie, notele de mijloc dezvaluie un buchet bogat de grandoare format din gardenie, bujor si floare de portocal, asemanator unei aranjamente florale rare si pretioase. Aceste note te invaluie intr-o aura de eleganta atemporala si gratie, ca si cum ati fi invaluiti cu cele mai exceptionale flori.
In cele din urma, Black Diamond se aseaza in notele sale de baza bogate si captivante, unde combinatia seducatoare a chihlimbarului, moscului si lemnului de santal creeaza o aroma care persista pe piele, lasand o impresie durabila si fermecatoare. Acest parfum nu este doar o aroma, este o invitatie de a te bucura de splendoarea sofisticarii si luxului.
• Cantitate: 30 ml apa de toaleta 1.01 FL.OZ.
• Grup olfactiv: AMBRA FLORAL
Note de varf: cardamom, piper, ghimbir
Note de mijloc: gardenia, bujor, floare de portocal
Note de baza: chihlimbar, mosc, lemn de santal
Inspirat / asemanator cu CRYSTAL NOIR - Versace
Atenție! Produs nou dar nesigilat cu țipla de protecție de către producător, acesta se comercializează împreună cu ambalajul original (precum în imaginile cu caracter informativ) și nu poate fi returnat.